Założona w 1958 r. firma HUBEI TRI-RING METALFORMING EQUIPMENT CO., LTD, znana również jako YSD, jest profesjonalnym wytwórcą projektującym i produkującym obrabiarki do metalu w Chinach. Do naszych najważniejszych produktów należą m.in. prasy krawędziowe, hydrauliczne nożyce gilotynowe, maszyny do dokładnego wykrawania, prasy rewolwerowe, prasy hydrauliczne i kuźniarki automatyczne.

Firma YSD jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Shenzhen od 1998 r. Od 30 lat współpracujemy z belgijską firmą LVD, której technologię obrabiarek zaczęliśmy wprowadzać w 1981 r. Od 2009 r. LVD zainwestowało w 30% udziałów w YSD. Dzięki zaawansowanej technologii LVD i naszym własnym osiągnięciom badawczo-rozwojowym mamy możliwość produkcji wysokiej jakości giętarek i nożyc mechanicznych, aby zaspokajać potrzeby klientów ze wszystkich branż przemysłu na świecie.

Siła badań i rozwoju
YSD posiada utalentowaną, wysoko wykształconą kadrę z dużym poczuciem odpowiedzialności. Zatrudniamy 1822 pracowników, w tym 236 inżynierów i ponad 30 starszych specjalistów technicznych. YSD dysponuje zaawansowanym oprogramowaniem ANSYS, oprogramowaniem projektowym UGS\CAD\CAE i PRO\E, oprogramowaniem do przetwarzania danych KM\CAPP i UGS\CAM, jak również oprogramowaniem do zarządzania danymi o cyklu życia produktu UGS\IMIN i KM\PDM. Nasza firma stosuje nowoczesne technologie projektowe CAS/CAE/CAPP/CAM w procesie projektowania i produkcji nowych typów obrabiarek do metalu.

Certyfikaty i wyróżnienia
YSD całkowicie spełnia oficjalne standardy, w tym ISO 9001, CE, CSA, HPS, DHC itp., co jest gwarancją wysokiej jakości produktów. Ponadto giętarki i nożyce mechaniczne YSD otrzymały odznaczenie CHINA TOP BRAND od rządu chińskiego, a firma znalazła się w pierwszej dziesiątce rankingu największych eksporterów wśród przedsiębiorstw. Co więcej, prasa krawędziowa YSD jest jedyną marką z wyróżnieniem Złotej Marki chińskiego Ministerstwa Przemysłu Maszynowego.

Rynki krajowe i zagraniczne
YSD posiada ponad 80% udziałów w rynku maszyn do kształtowania metalu w Chinach. Z przedstawicielami sprzedaży w ponad 72 krajach i regionach, m.in. w Europie, Australii i Południowo-Wschodniej Azji, YSD od wielu dekad utrzymuje pozycję lidera eksportu giętarek i nożyc mechanicznych wśród wszystkich chińskich producentów maszyn. Każdego roku sprzedajemy na świecie ponad 1800 pras krawędziowych i nożyc mechanicznych. Ponadto do tej pory klienci z całego świata zakupili ponad 21 000 kompletów naszych obrabiarek do metalu.

Serwis posprzedażowy
W przypadku awarii maszyny podczas normalnego użytkowania w okresie gwarancji, kontaktujemy się z klientami w ciągu 8 godzin od otrzymania zgłoszenia, a w ciągu 48 godzin przysyłamy na miejsce inżyniera, który dokona darmowych napraw. Po zakończeniu gwarancji odpowiadamy na zgłoszenia w ciągu 24 godzin i oferujemy naprawę lub wymianę części w ciągu 48 godzin, w korzystnej cenie.

Obecnie, jako jeden z największych światowych producentów obrabiarek do metalu, YSD dysponuje wszystkimi rodzajami zaawansowanego sprzętu i naukowych systemów zarządzania, co umożliwia masową produkcję i dostawy na czas. Z przyjemnością rozpoczniemy współpracę z Państwem i zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej fabryki!

Powiązane produkty