Strona główna » Dlaczego właśnie YSD?

Dlaczego właśnie YSD?

1. Firma z doświadczeniem
YSD jest wiodącym producentem na rynku obrabiarek do metalu w Chinach. Ta firma państwowa została założona w 1958 r., a obecnie zatrudnia 1822 pracowników, w tym 236 inżynierów. W 1981 r. rozpoczęliśmy współpracę z belgijską firmą LVD, a od 2008 r. LVD jest jednym z głównych udziałowców YSD.

2. Gama produktów
(1) Siła nacisku hydraulicznych pras krawędziowych (CNC, NC, konwencjonalnych) mieści się w zakresie od 40 ton do 6500 ton. Długość gięcia dla pojedynczej maszyny wynosi od 1250 mm do 13800 mm.
HPF6500/138 (6500 ton, długość gięcia 13800 mm) jest największą na świecie prasą krawędziową.
(2) Długość cięcia nożyc hydraulicznych (CNC, NC, konwencjonalnych) mieści się w zakresie od 2000 mm do 16000 mm. Grubość cięcia wynosi od 4 mm do 40 mm. YSD wyprodukowało największe na świecie nożyce mechaniczne o wymiarach cięcia 13 mm × 16000 mm.
(3) Grubość cięcia przecinarek poprzecznych mieści się w zakresie od 3 mm do 25 mm, maksymalna waga zwoju wynosi 32 tony, a maksymalna szerokość to 2250 mm.
(4) YSD produkuje również prasy rewolwerowe, wycinarki laserowe, prasy mechaniczne, prasy hydrauliczne, prasy do dokładnego wykrawania, maszyny ślusarskie, wrębiarki, giętarki do wręg, oprzyrządowanie do pras krawędziowych, jak również noże do nożyc.

YSDYSDYSD YSD

3. Technologia:
(1) W naszej fabryce działa narodowy podośrodek badawczy giętarek i wycinarek.
(2) W projektowaniu i produkcji nowych produktów stosujemy rozwiązania CAD/CAE/CAM/CAPP. Używamy w tym celu amerykańskiego oprogramowania EDS-UG.
(3) Obrabiarki do metalu YSD są produkowane na licencji belgijskiej firmy LVD. W 1981 r. rozpoczęliśmy import technologii obrabiarek belgijskiej firmy LVD. W 1989 r. nasza firma rozpoczęła współpracę produkcyjną z LVD. YSD wprowadziło technologię CNC od LVD w 1997 r. W 2008 r. obydwie firmy założyły wspólne przedsiębiorstwo. Zaawansowany sprzęt, doświadczeni inżynierowie oraz pracownicy, a także naukowy system zarządzania LVD gwarantują wysoką produktywność oraz jakość.

YSDYSDYSD YSD

4. Certyfikaty i wyróżnienia
(1) Giętarki i maszyny tnące YSD spełniają oficjalne standardy, w tym ISO 9001, CE, CSA, HPS, DHC itp., co jest gwarancją wysokiej jakości produktów. Oferujemy maszyny spełniające europejskie normy CE oraz amerykańskie normy CSA.
(2) Obrabiarki do metalu YSD zostały nagrodzone wyróżnieniem CHINA TOP BRAND przez rząd Chin.
(3) Nasza obrabiarka CNC do rur (PPF 6500/135) otrzymała „Pierwszą Nagrodę za Postęp Naukowo-Technologiczny w Chińskim Przemyśle Maszynowym” w 2008 r.
(4) Nasza firma znalazła się w pierwszej dziesiątce przedsiębiorstw eksportowych w 2011 r.
(5) Prasa krawędziowa YSD jest jedyną marką z odznaczeniem Złotej Marki chińskiego Ministerstwa Przemysłu Maszynowego.
(6) YSD posiada już sześć narodowych patentów w dziedzinie technologii praktycznej.

5. Udziały w rynku
(1) Klienci z różnych branż przemysłu na całym świecie zakupili już ponad 21 000 kompletów naszych obrabiarek do metalu. W ostatnich dekadach YSD było największym eksporterem wśród wszystkich chińskich producentów giętarek i wycinarek.
(2) YSD jest niewątpliwym liderem w branży obrabiarek do metalu w Chinach z ponad 80% udziałem w rynku.
(3) Posiadamy przedstawicieli sprzedaży w ponad 72 krajach, a co roku na świecie instalowanych jest ponad 1800 kompletów naszych giętarek i wycinarek.
(4) Wysoka jakość naszych produktów i znakomity serwis posprzedażowy sprawiają, że 85% klientów wybiera produkty YSD, chociaż na rynku maszyn do produkcji słupów oświetleniowych, energetycznych i wież stalowych jest ponad 200 spółek.

6. Okres gwarancji
(1) Oferujemy 5-letni okres gwarancji na główną ramę i siłownik maszyny.
(2) Okres gwarancji na wszystkie pozostałe części to 12 miesięcy od daty dostawy.

7. Nastawienie na wysoką jakość
Wszystkie kluczowe części naszych produktów pochodzą od dostawców cieszących się światowym uznaniem, takich jak REXROTH i FANUC, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość naszych produktów.

8. Wysoka produktywność
YSD jest obecnie jednym z największych producentów na świecie i posiada nowoczesną fabrykę. Zaawansowany sprzęt i naukowy system zarządzania zapewniają wysoką produktywność i dostawy na czas.