• Z25 Series Kuźniarka automatyczna
  • Kuźniarka automatyczna serii Z25 Kuźniarka wykorzystuje zautomatyzowany i szybki proces „spęczania na zimno” oraz „matryce części”, aby z prętów metalowych wytwarzać wyroby o skomplikowanych kształtach oraz niskich i powtarzalnych tolerancjach..
  • Kuźniarka automatyczna serii Z12
  • Kuźniarka automatyczna serii Z12 Kuźniarka wykorzystuje zautomatyzowany i szybki proces „spęczania na zimno” oraz „matryce części”, aby z prętów metalowych wytwarzać wyroby o skomplikowanych kształtach oraz niskich i powtarzalnych tolerancjach..
  • Kuźniarka automatyczna serii Z18
  • Kuźniarka automatyczna serii Z18Kuźniarka wykorzystuje zautomatyzowany i szybki proces „spęczania na zimno” oraz „matryce części”, aby z prętów metalowych wytwarzać wyroby o skomplikowanych kształtach oraz niskich i powtarzalnych tolerancjach..
  • Kuźniarka automatyczna serii Z41
  • Kuźniarka automatyczna serii Z41Kuźniarka wykorzystuje zautomatyzowany i szybki proces „spęczania na zimno” oraz „matryce części”, aby z prętów metalowych wytwarzać wyroby o skomplikowanych kształtach oraz niskich i powtarzalnych tolerancjach..
  • Kuźniarka automatyczna serii Z47.46
  • Kuźniarka automatyczna serii Z47.46Kuźniarka automatyczna wykorzystuje zautomatyzowany i szybki proces spęczania na zimno oraz „matryce części”, aby z prętów metalowych wytwarzać wyroby o skomplikowanych kształtach oraz niskich i powtarzalnych tolerancjach...

Kuźniarka automatyczna

Opis ogólny:
Kuźniarka wykorzystuje zautomatyzowany i szybki proces spęczania na zimno oraz „matryce części”, aby z prętów metalowych wytwarzać wyroby o skomplikowanych kształtach oraz niskich i powtarzalnych tolerancjach. Proces ten jest zależny od objętości i używa matryc oraz stempli do przekształcenia danej „odkuwki wstępnej”, czyli półfabrykatu o określonej objętości w ukończoną część o skomplikowanej kształcie i dokładnie tej samej objętości. Kuźniarka jest zaprojektowana specjalnie do produkcji masowej elementów mocujących, szczególnie wkrętów i śrub.

Klasyfikacja kuźniarek:
Nasze kuźniarki dzielą się w oparciu o długość gwintu, średnicę i siłę kucia na następujące typy: seria Z25, seria Z12, seria Z18, seria Z41 i seria Z47/46.

Produkty:

Zdjęcia:

Zalety

1. Oś przegubowa jest połączona z maszyną i prętem do wykrawania za pomocą stopu odpornego na ścieranie. Dzięki temu nasza kuźniarka wyróżnia się wysoką nośnością oraz długim okresem użytkowania.
2. Dzięki konstrukcji wykonanej z żeliwa sferoidalnego typu 500 z dodatkiem stopu, nasza maszyna jest wysoce odporna na rozciąganie i ścieranie.
3. Wykorzystanie podwójnego układu przekładni napędowych gwarantuje wysoką wydajność działania, jak również dużą długość przesuwu.
4. Zużycie energii zostało znacznie zredukowane dzięki wyposażeniu maszyny w hamulce pneumatyczne.
5. Płyta prowadząca kuźniarki porusza się do przodu i do tyłu, bezpośrednio napędzając urządzenie tnące, co zapewnia wysoką siłę i stabilność cięcia.
6. Układ uchwytów zaciskowych można przesuwać w płaszczyźnie poziomej lub odwracać o 180 stopni. W efekcie nasza maszyna nadaje się do rozmieszczania wyrobów gotowych.
7. Instalacja sterownika prędkości o zmiennej częstotliwości zapewnia bezstopniową regulację prędkości w ustalonym zakresie.
8. Kuźniarka wyposażona jest w wykrywacz awarii oraz urządzenie zabezpieczające. Pozwala to na automatyczne zatrzymanie maszyny w razie wystąpienia awarii, co zapewnia podwójną ochronę sprzętu i matryc.
9. Zasobnik roboczy jest wyposażony w hamulec naciskowy gwarantujący precyzję pracy podajnika.