Strona główna » Produkty » Seria walcarek do rur CNC » Walcarka do rozwalcowywania rur serii PED

Walcarka do rozwalcowywania rur serii PED

Walcarka do rozwalcowywania rur serii PED
Walcarka do rozwalcowywania rur serii PED

Wstęp
HUBEI TRI-RING METAL-FORMING EQUIPMENT jest profesjonalnym producentem roztłaczarek do rur z siedzibą w Chinach. Do naszych produktów należy roztłaczarka do rur serii PED, która jest jedną z głównych maszyn do obróbki rur LSAW. Podstawowymi elementami roztłaczarki do rur jest cylinder napędowy, trzpień frezarski ze stożkiem, głowica roztłaczaki, podpora stożka oraz podajnik do rur. Głowica roztłaczarki jest dociskana do wewnętrznej powierzchni rury i rozpycha rurę do pożądanego rozmiaru. Jednocześnie rura jest prostowana na całej długości. Roztłaczarka do rur nadaje się do rur stalowych o grubości do 40 mm i średnicy do 1422 mm.

Zalety
1. Roztłaczarka do rur serii PED jest wyposażona w wózek podajnika, dzięki czemu podawanie oraz rozładowywanie rury przebiega automatycznie.
2. Roztłaczarka do rur jest wyposażona w unikalny system rolek podtrzymujących, który pozwala na szybkie podpieranie oraz obrotowe pozycjonowanie rur stalowych.
3. Ten typ roztłaczarki do rur posiada urządzenie płuczące do szybkiego usuwania powłoki tlenkowej, emulsji oraz oleju do roztłaczania.

Powiązane produkty
  • Zawijarka serii PB Obciskarki do płyt są często używane do produkcji rur LSAW. Jako chiński producent obrabiarek do metalu wytwarzamy obciskarki serii PB...
  • Sczepiarka serii TW Sczepiarki serii TW są jednymi z głównych maszyn używanych w produkcji rur spawanych wzdłużnie łukiem krytym (LSAW)...