Strona główna » Produkty » Seria walcarek do rur CNC » Sczepiarka serii TW

Sczepiarka serii TW

Sczepiarka serii TW
Sczepiarka serii TW

Wstęp
Sczepiarki serii TW są jednymi z głównych maszyn używanych w produkcji rur spawanych wzdłużnie łukiem krytym (LSAW). Po zakończeniu gięcia wstępnego używa się sczepiarki, aby z rury o otwartym szwie wykonać wysokiej jakości rurę o zamkniętym szwie. Sczepiarkę można dostosować do obróbki rur stalowych o maksymalnej średnicy od 406 mm do 1524 mm.

Charakterystyka sczepiarki serii TW
1. Jako czołowy chiński producent obrabiarek do metalu, wytwarzamy sczepiarki serii TW sterowane przez układ CNC oraz serwonapęd elektrohydrauliczny, zapewniające precyzyjną regulację rolek dociskowych.
2. Podczas wstępnego spawania sczepnego można regulować dopasowanie i luz szwu w czasie rzeczywistym.
3. Ten rodzaj sczepiarki CNC jest w stanie spełnić wymagania klientów, którzy potrzebują różnych prędkości spawania i dostosowania prędkości w czasie rzeczywistym.
4. Ta maszyna do spawania sczepnego pozwala na dwukierunkowe podawanie materiału, co pozwala na redukcję pracy na pusto i poprawę wydajności produkcji.

Powiązane produkty
  • Zawijarka serii PB Obciskarki do płyt są często używane do produkcji rur LSAW. Jako chiński producent obrabiarek do metalu wytwarzamy obciskarki serii PB...
  • Obrabiarki serii PPFWielocylindrowa synchroniczna obrabiarko-giętarka CNC serii PPF została zaprojektowana i rozwinięta przez firmę YSD w ostatnich latach...