• Maszyna ślusarska
  • Maszyna ślusarskaHydrauliczna maszyna ślusarska serii Q35Y łączy funkcje wykrawarki i przecinarki oraz jest w stanie ciąć i wykrawać wszystkie rodzaje materiału, takie jak płyty, pręty o przekroju kwadratowym, kątowniki, pręty okrągłe, ceowniki itp...
  • Wrębiarka do blach grubych
  • Wrębiarka do blach grubychWrębiarka do blach grubych cechuje się kompaktową konstrukcją ze spawanych blach stalowych, która zapewnia jej dużą trwałość i wytrzymałość...
  • Przecinarka poprzeczna do blach grubych
  • Przecinarka poprzeczna do blach grubychPrzecinarka poprzeczna do blach grubych jest używana, aby wytwarzać gładkie, płaskie arkusze o danych wymiarach (długości i szerokości) poprzez operacje prostowania i cięcia ze zwojów blachy różnych rodzajów...

Krótkie wprowadzenie
Hydrauliczne przemysłowe maszyny ślusarskie YSD są zaprojektowane i zbudowane w zgodzie z najsurowszymi standardami jakości, co czyni je idealnymi maszynami do szybkiej realizacji zamówień.

Wrębiarka do blach grubych cechuje się kompaktową konstrukcją ze spawanych blach stalowych, która zapewnia jej dużą trwałość i wytrzymałość. W porównaniu ze zwykłymi wykrawarkami, nasza wrębiarka umożliwia wygodniejszą i łatwiejszą obsługę, ponieważ wbudowane noże maszyny spełniają wymagania produkcyjne ogólnej obróbki blachy metalowej.
Przecinarka poprzeczna do blach grubych jest używana, aby wytwarzać gładkie, płaskie arkusze o danych wymiarach (długości i szerokości) poprzez operacje prostowania i cięcia ze zwojów blachy różnych rodzajów.

Charakterystyka
1. Maszyna ślusarska
Hydrauliczne przemysłowe maszyny ślusarskie YSD są zaprojektowane i zbudowane w zgodzie z najsurowszymi standardami jakości, co czyni je idealnymi maszynami do szybkiej realizacji zamówień. Nasze maszyny z pewnością zwiększą wygodę, osiągane zyski i przyniosą wiele innych korzyści dla każdego warsztatu i zakładu produkcyjnego w ciągu następnych dekad.
2. Wrębiarka do blach grubych
Wrębiarka do blach grubych nadaje się głównie do cięcia blachy metalowej oraz cienkich prętów, a także niektórych kątowników i rur. Jest ona szeroko stosowana w wielu branżach przemysłu, np. w produkcji samochodów, statków, dźwigów i wind, urządzeń elektrycznych, rur, sprzętów kuchennych oraz wyrobów ze stali nierdzewnej.
3. Przecinarka poprzeczna do blach grubych
Ta linia do przecinania poprzecznego składa się przede wszystkim z wózka do załadunku zwojów, pojedynczej lub podwójnej rozwijarki z trzpieniem rozpierającym, urządzenia prostującego, urządzenia do cięcia wzdłużnego, nożyc do krawędzi, zwijarki do odciętych krawędzi, nożyc, układarki itp. Pomiędzy przecinarkami poprzecznymi instalowane są pętle wahadłowe, urządzenia śledzące, podajnik, urządzenie poprawiające oraz podajniki numeryczne itp. Ta maszyna jest idealna do automatycznego przetwarzania zwojów blachy na części do maszyn, sprzętu elektronicznego, układów hydraulicznych i pneumatycznych.