• Giętarka CNC do wręg z ramieniem mechanicznym SKJXS
  • Giętarka CNC do wręg z ramieniem mechanicznym SKJXS1. Giętarka CNC SKJXS jest wyposażona w ekran dotykowy zgodny ze standardami międzynarodowymi. Dzięki dopracowanemu interfejsowi użytkownika i różnorodności funkcji, możliwa jest perfekcyjna interakcja pomiędzy operatorem a maszyną, co niesamowicie ułatwia obsługę...

Giętarka CNC do wręg okrętowych

Krótkie wprowadzenie:
Giętarka PLC do wręg okrętowych typu JXS oraz giętarka CNC do wręg okrętowych typu SKJXS z ramionami gnącymi są najnowszymi typami giętarek do wręg o kompaktowej budowie. Występuje ona w 8 wariantach tonażu, tj. 1000KN, 1600 kN, 3000 kN, 4000 kN, 5000 kN, 6000 kN, 7000 kN i 8000 kN. Giętarka do wręg okrętowych może przeprowadzać ręczne lub automatyczne gięcie do przodu i do tyłu, a także w kształt litery „S” bez tworzenia niepotrzebnych zgięć lub odkształceń. Maszyny takie stosuje się często do produkcji blach łukowych, kątowników, teowników, płaskowników oraz prętów o przekroju okrągłym. Wyjątkowe cechy naszych giętarek sprawiły, że wybrało je już ponad 30 stoczni, w tym stocznie w Korei i Wietnamie.

Klasyfikacja:
1. Giętarka CNC do wręg okrętowych (JXS400): Jest ona wyposażona w dwa mechaniczne ramiona o dużej elastyczności do chwytania materiału oraz wychylania go w obie strony w celu załadunku i rozładunku. Oba ramiona jednocześnie wykonują serię złożonych ruchów gnących w trzech wymiarach, w tym pionowe gięcie wstępne i gięcie poziome. Przez cały czas obróbki wręgi maszyna zapewnia dokładną kontrolę odkształcenia.
2. Giętarka CNC do wręg z ramieniem mechanicznym (SKJXS): Ten rodzaj giętarki do wręg okrętowych jest wyposażony w ekran dotykowy zgodny ze standardami międzynarodowymi. Dzięki dopracowanemu interfejsowi użytkownika i różnorodności funkcji, możliwa jest perfekcyjna interakcja pomiędzy operatorem a maszyną, co niesamowicie ułatwia obsługę. Co więcej, układ sterowania numerycznego giętarki do wręg okrętowych obsługuje funkcje wyświetlania graficznego i śledzenia, dzięki czemu możliwe jest dynamiczne wyświetlanie i śledzenie przebiegu całego procesu, jak również czasu obróbki każdej wręgi.

Produkty:

Lista głównych cech giętarki PLC do wręg okrętowych typu JXS:
1. Jest ona wyposażona w dwa mechaniczne ramiona o dużej elastyczności do chwytania materiału oraz wychylania go w obie strony w celu załadunku i rozładunku. Oba ramiona jednocześnie wykonują serię złożonych ruchów gnących w trzech wymiarach, w tym pionowe gięcie wstępne i gięcie poziome. Ponadto przez cały czas obróbki wręgi nasza giętarka zapewnia dokładną kontrolę odkształcenia.
2. Urządzenie pomocnicze giętarki ułatwia podawanie materiału i pomaga ograniczyć sprężynowanie.
3. Łatwa obsługa Normalnie do obsługi maszyny wystarczy jeden operator i jeden pracownik pomagający przy ładowaniu i rozładowaniu płyt.


Lista głównych cech giętarki CNC do wręg okrętowych typu SK JXS:
1. Giętarka CNC do wręg może przeprowadzać proces gięcia automatycznie lub ręcznie, np. posuw materiału z jednej strony na drugą, gięcie, zapobieganie deformacji, odbicie, automatyczna kompensacja i obliczenia w czasie rzeczywistym.
2. Jest ona wyposażona w potężny układ sterowania numerycznego z interfejsem zaprojektowanym przez KCS Tribon.
Dzięki temu nie tylko zapewnia ona dobrą kontrolę pętli, ale także spełnia wymagania stoczni dotyczące cyfrowego sterowania budową statków. 3. Giętarka do wręg okrętowych jest zaopatrzona w narzędzie do pionowego gięcia wstępnego, które pomaga zmniejszyć odkształcenia będące skutkiem ubocznym gięcia.
4. Automatyczna drukarka pneumatyczna może drukować kody i znakować płyty automatycznie i precyzyjnie (np. drukować numer, wodnicę i linię cięcia). Dzięki temu jednocześnie wykonywane są operacje obróbki i oznakowania.
5. W maszynie zainstalowane jest nowoczesne urządzenie wykrywające oparte na współrzędnych geodezyjnych i najnowszych czujnikach. Dzięki swojej prostej konstrukcji, wygodnej obsłudze, zaawansowanej technologii i inteligentnemu sterowaniu, nasza giętarka CNC do wręg okrętowych uzyskała 7 chińskich patentów, co potwierdza, że jest ona najlepszą maszyną w swojej kategorii.