• Prasy krawędziowe serii HPSJesteśmy profesjonalnym wytwórcą i dostawcą obrabiarek do metalu, produkującym prasy krawędziowe serii HPS...
  • Obrabiarki serii PPFObrabiarka serii PPF jest wielocylindrową synchroniczną giętarką CNC z najbardziej zaawansowaną technologią na świecie...
  • Prasy krawędziowe serii PPEBWyposażone w zaawansowaną hydraulikę oraz elektronikę, prasy krawędziowe serii PPEB zapewniają wieloosiową konfigurację spełniającą szeroki zakres warunków gięcia...
  • Prasy krawędziowe serii 2-PPEBPrasy krawędziowe, lub inaczej krawędziarki, są maszynami przeznaczonymi do gięcia blachy. Krawędziarki serii 2-PPEB składają się z zespołu dwóch hydraulicznych pras krawędziowych CNC serii PPEB...
  • HPB(K)Series Prasy krawędzioweHydrauliczna prasa krawędziowa serii HPB (K) jest giętarką sterowaną przez układ serwomechanizmów hydraulicznych z zaworami suwakowymi...
  • Prasy krawędziowe serii PPT(K)Prasy krawędziowe serii PPT (K) posiadają mechaniczny układ wymuszający synchronizację, który zapewnia skuteczną i precyzyjną kontrolę nad procesem gięcia...

Prasy krawędziowe

Wstęp
Prasa krawędziowa jest rodzajem giętarki do blach i płyt metalowych. Poprzez zamocowanie obrabianego przedmiotu pomiędzy pasującymi do siebie stemplem i matrycą, prasa krawędziowa wytwarza określone zgięcia.

Charakterystyka
1. Prasy krawędziowe serii HPS Prasy krawędziowe YSD serii HPS gwarantują optymalny proces gięcia i doskonałe wyniki gięcia już od pierwszego obrabianego przedmiotu.
2. Obrabiarki serii PPF Wielocylindrowa synchroniczna obrabiarko-giętarka CNC serii PPF została zaprojektowana i rozwinięta przez firmę YSD w ostatnich latach. Jest to świetna obrabiarka do metalu oparta o najbardziej zaawansowaną technologię świata.
3. Prasy krawędziowe serii PPEB Wyposażone w najnowocześniejszą hydraulikę i elektronikę, prasy krawędziowe serii PPEB charakteryzują się stabilnym i niezawodnym działaniem. Są one oferowane również w konfiguracjach wieloosiowych, które sprawdzają się znakomicie w wielu zastosowaniach.
4. Prasy krawędziowe serii 2-PPEB Prasy krawędziowe serii 2-PPEB składają się z zespołu dwóch hydraulicznych pras krawędziowych CNC serii PPEB.
5. Prasy krawędziowe serii HPB (K) Hydrauliczna prasa krawędziowa serii HPB (K) jest giętarką sterowaną przez wysokowydajny i precyzyjny układ serwomechanizmów hydraulicznych z zaworami suwakowymi.
6. Prasy krawędziowe serii PPT(K) Prasy krawędziowe serii PPT (K) charakteryzują się łatwą obsługą i konserwacją. Ponadto ich regulacja jest prosta i niezawodna.

HUBEI TRI-RING METAL-FORMING EQUIPMENT jest profesjonalnym producentem pras krawędziowych z siedzibą w Chinach. W naszym asortymencie znajdują się giętarki każdego rodzaju, w tym prasy krawędziowe serii HPS, obrabiarki serii PPF, prasy krawędziowe serii PPEB itp. Tutaj opisujemy główne komponenty naszych giętarek i ich zalety.

1.Niezawodny układ hydrauliczny YSD

Blok hydrauliki wraz z niektórymi wężami i połączeniami jest produkowany przez YSD. Obwód regulacji opiera się o niezwykle niezawodne i precyzyjne zawory REXROTH, VICKERS lub BOSCH. Maszyna wykorzystuje również cichobieżną pompę i duży zbiornik oleju. Na filtrze oleju znajduje się wskaźnik poziomu i temperatury oleju. Siłowniki działające dwukierunkowo zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności.

2.Sterowanie elektryczne:

Układ sterowania elektrycznego w postaci skrzynki z przełącznikami jest umiejscowiony po lewej stronie maszyny. Główne komponenty elektryczne są całkowicie zgodne ze standardami DIN oraz ISO. Maszyna jest wyposażona w wiele części Telemecanique. Komponenty te mają mechanizm zabezpieczający przed przeciążeniem i są dostępne na całym świecie.

3.Podpora przednia:

Prasy krawędziowe YSD serii PPT (K) oraz HPB (K) są wyposażone w standardową prostą podporę przednią. Oferujemy montaż innych typów podpór dostosowanych do szczegółowych wymagań klienta.

4.Urządzenia zabezpieczające:

Maszyny YSD są tak zaprojektowane, aby spełniać wymogi BHP określone w Dyrektywie Maszynowej. Dodatkowo możemy dostarczyć różne opcjonalne urządzenia zabezpieczające dostosowane do szczegółowych wymagań Klientów i lokalnych przepisów bezpieczeństwa, takie jak np. zabezpieczenie fotoelektryczne.

5.Dźwignia zderzaka i zderzak tylny:

Pręt zderzaka tylnego można ustawiać w pionie z mikrometrową dokładnością za pomocą pokrętła. Jest on zgodny z prostymi dźwigniami zderzaka oraz głowicami zderzaka. Do pozycjonowania używane jest sterowanie numeryczne osi X. Dostępny jest ręczny układ regulacji ze wskaźnikiem mechanicznym lub układ zmotoryzowany z wyświetlaczem LED.

Oprzyrządowanie:
Oprzyrządowanie typu amerykańskiego Oprzyrządowanie typu europejskiego

Oprzyrządowanie pras krawędziowych YSD poddawane jest pełnej obróbce cieplnej, a następnie mechanicznej, aby zapewnić mu wyjątkową odporność na ścieranie. W zależności od indywidualnych życzeń każdego Klienta, oferujemy opcjonalnie wszystkie rodzaje stempli i matryc dla różnych maszyn.

Produkty końcowe:

HUBEI TRI-RING METAL-FORMING EQUIPMENT jest profesjonalnym producentem pras krawędziowych z siedzibą w Chinach. W naszym asortymencie znajdują się giętarki każdego rodzaju, w tym prasy krawędziowe serii HPS, obrabiarki serii PPF, prasy krawędziowe serii PPEB itp.